GFS | design & promotion

Nie ma znaczenia czy poszukujesz zespołu projektantów doświadczonego w zakresie komunikacji wizualnej,  specjalistów w budowaniu wizerunku marki, twórców opakowań, czy materiałów POS - nie szukaj dalej! Goldfish Studio koncentruje się na przygotowywaniu innowacyjnych rozwiązań w zintegrowanym procesie projektowym obejmującym markę, usługę i design. Jest to spójny system nastawiony na tworzenie, obliczonej na sukces, relacji produkt - rynek. Naszym głównym atutem jest doświadczenie. Ponad 20 lat działania na polskim i europejskim rynku pozwala nam na podjęcie każdego wyzwania.

Spotkajmy się. Na pewno warto!

Dobry design to dobry biznes!

Do czego potrzebny jest design?

Dobry design jest komunikatem.

To zintegrowany komunikat skutecznie łączącym potrzeby konsumentów z oferowanym im produktem lub usługą. Na współczesnym rynku zrozumienie tej definicji jest szczególnie istotne. Wartość produktów i usług mierzona jest właśnie jakością designu.

Czy to wystarczy?

Wszystko powinno być perfekcyjnie zaprojektowane,

a każdy, nawet najmniejszy wydatek poniesiony na projekt i jego realizację powinien być traktowany jako opłacalna inwestycja. Świadomość tego faktu towarzyszy Goldfish Studio w pracy nad realizacją powierzonych mu zadań. Zapraszamy do przesłania briefu. Dobry design to dobry biznes!

Możemy pomóc Twojej Firmie

Pokażemy, jak zmienić Twój produkt, usługę lub markę od dobrej do doskonałej.

Oferujemy bezpłatny audyt w obszarach związanych z komunikacją wizualną Twojego marki lub produktu. Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z doświadczenia naszych specjalistów prosimy o wypełnienie ankiety.

Witaminy dla biznesu.

Dla prawidłowego rozwoju i wzrostu, tak ludzi jak i firm, potrzebne są... witaminy.

Goldfish Studio oferuje to, co niezbędne dla Waszej Firmy.

DESIGN to witaminy dla biznesu!