Cieszymy się, że nasza akcja promocyjna wzbudziła Twoje zainteresowanie. Dobry design to dobry biznes. Może on stymulować wzrost, kondycję, leczyć lub po prostu zagwarantować udane, bezbolesne narodziny Twojej marce. Wystarczy, że będziemy wiedzieć, czego Państwo potrzebujecie. Jeśli chcecie wziąć udział w promocji, wystarczy skorzystać z linku znajdującego się poniżej lub skontaktować się z nami. Dane kontaktowe znajdują się tu >

GFS | design & promotion

Placebo o smaku miętowym

Placebo w postaci cukierków o smaku miętowym bądź owocowym wydawane jest darmowo, bez recepty, na żądanie - również bez przekazania briefu:)

Placebo o smaku owocowym

Tim Brown, Zmiana poprzez design: jak design thinking zmienia organizację i pobudza innowacyjność.

Książka Tima Browna próba wskazania innej perspektywy spojrzenia na design – jako metodę rozwiązywania problemów projektowych i czynienia tych rozwiązań prostymi w użyciu. Tim Brown przekłada także design na rozwój organizacji, zaznaczając, że samo projektowanie nie może ograniczać się do formy, ale ma kompleksowo realizować zakładane funkcje. Myślenie projektowe to bardziej kultura pracy zorientowana na interdyscyplinarne podejście do rozwiązania problemów projektowych niż kolejne narzędzie w rękach projektantów.