Nie szukajcie dalej.

Znaleźliście!

GFS | design & promotion

Komunikacja wizualna

Dobry design to dobry biznes

Co robimy:

Zarówno produkt, jak i marka są centrum, wokół którego zbudowaliśmy naszą ofertę Strategia komunikacji oraz identyfikacji wizualnej produktów i usług, kreacja i prowadzenie kampanii reklamowych, projekty opakowań i materiałów POS – to dziedziny, w których pomagamy naszym Klientom osiągać sukcesy.

Reklama

Dobra reklama to ta, którą zapamiętujemy, ale niekoniecznie ta atakująca nachalnym sloganem, obrazkiem czy jinglem. Reklama jest częścią większych projektów lub kampanii wprowadzających produkt na rynek. I właśnie tu potrzebna jest nasza pomoc.

Marketing bezpośredni

To ważny element marketingowej strategii. Bezpośrednia przesyłka może przybierać wiele form od kartki pocztowej po próbkę z produktem-nowością. To, jaką drogę dotarcia do potencjalnego klienta wybierzesz, określi: grupa docelowa, cele, które są do osiągnięcia oraz oczywiście budżet. Podpowiemy oryginalne i efektywne – wzywające do działania rozwiązanie. Mamy nowatorskie pomysły oraz gwarantujemy wysoką jakość ich wykonania.

Projektowanie Graficzne

Wciąż istnieje popyt na broszury i katalogi, a kluczem do wzrostu sprzedaży i zdobywania konsumenta pozostaje dobry projekt. Wysoką jakość zapewniamy poprzez kreatywny projekt jednoznacznie skłaniający do działania Koncentrujemy się na zapewnianiu wysokiej jakości poprzez kreatywny layout i jednoznaczne skłonienie do działania, czyli zakupu produktu. Stawiamy na efektywne tworzenie czytelnych komunikatów promocyjnych. Rezultaty? Niższe koszty pozyskania konsumenta, produkcji i uaktualnień.

Projektowanie na potrzeby Internetu

Strona internetowa nie jest oknem wystawowym. Jeśli chcesz zwiększyć świadomość dotyczącą produktu, generować sprzedaż, zwiększać świadomość dotyczącą produktu, generować sprzedaż, wzmacniać relacje z konsumentem i dbać o wizerunek swej marki zwróć się do nas.

PROMOCJA!

Witaminy dla biznesu.

Dla prawidłowego rozwoju i wzrostu, tak ludzi jak i firm, potrzebne są... witaminy.

Goldfish Studio oferuje to, co niezbędne dla Waszej Firmy.

DESIGN to witaminy dla biznesu!